Akcia Zväčšiť
 

Teroson MS 935 - 290 ml biely tesniaci tmel

Neohodnotené
 
Teroson MS 935 je jednozložkový tmel založený na silánom modifikovaným polymérom, ktorý vytvrdzuje reakciou s vlhkosťou a vytvára mäkký, elastický produkt. - Teroson MS 935 - 310 ml bílý jednosložkový těsnící tmel Teroson IDH 1845106
Dostupnosť Skladem (10 ks)
Bežná cena €17,17
Ušetríte €5,36 (–31 %)
€11,81
€9,76 bez DPH
   
Kód tovaru 982763
Značka TEROSON
Kategória MS polymery
 

Pokyny pro montáž, demontáž a čištění naleznete v technickém listu produktu. Bezpečnostní list Teroson Terostat MS 935 na vyžádání.

Henkel - Teroson - Terostat - IDH: 274740

Teroson MS 935 je jednozložkový tmel založený na silánom modifikovaným polymérom, ktorý vytvrdzuje reakciou s vlhkosťou a vytvára mäkký, elastický produkt. Vytvrdzovanie a formovanie kôry závisí na vlhkosti a teplote, a takisto na hrúbke vrstvy. Zvyšovanie teploty a vlhkosti urýchľuje proces, zatiaľ čo  ich znižovanie ho spomaľuje. Rýchlosť vytvrdzovania závisí aj na hrúbke škáry. Teroson MS 935 neobsahuje rozpúšťadlá, isokyanáty, silikóny a PVC. Je bez zápachu. Vykazuje dobrú priľnavosť k mnohým podkladom a je kompatibilný s vhodnými farbiacimi systémami. Takisto vykazuje dobrú odolnosť voči UV žiareniu a môže byť použitý ako v interiéri, tak aj v exteriéri.

Teroson MS 935 je dostatočne pevný pre pružné upevňovanie. Túto vlastnosť si produkt zachováva aj v teplotách až do 100 °C. Produkt nevykazuje scvrkávanie, vďaka čomu nedochádza k jamkovaniu či vytváraniu povrchového napätia. Produkt má vysokú viskozitu a nesteká. Jeho počiatočná lepivosť je schopná udržať lepené diely v požadovanej polohe, takže väčšinou nie je nutné lepené diely mechanicky fixovať. Pre urýchlenie vytvrdzovania je možné použiť aktivátor.

Vlastnosti:

  • Technológia: silánom modifikovaný polymér
  • Typ produktu: lepidlo / tesnivo
  • Zložky: jednozložkový
  • Vytvrdzovanie: vlhkosťou
  • Vzhľad: biela, šedá či čierna pasta
  • Zápach: charakteristický
  • Prevádzková teplota: -40 až +100 °C

Pokyny pre montáž, demontáž a čistenie nájdete v technickom liste (TDS) produktu. Bezpečnostný list (MSDS) Teroson  MS 935 na vyžiadanie.

Zaradené v kategórií konštrukčné lepidlá - MS polyméry.

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Teroson MS 935 - 290 ml bílý těsnící tmel.

Podobný produkt

Hmotnosť 0.51 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.