Teroson MS 9302 - 310 ml biely tesniaci tmel

Neohodnotené
 
Teroson MS 9302 je jednozložkový tmel založený na silánom modifikovanom polymére, ktorý je možné aplikovať sprejom alebo pištoľou. Môže byť naň nanášaná omietka. - Teroson IDH 212517
Dostupnosť 2 - 3 dny
Bežná cena €18,13
Ušetríte €3,63 (–20 %)
€14,50
€11,98 bez DPH
   
Kód tovaru 980587
Značka TEROSON
Kategória MS polymery
 

IDH 212517

Teroson MS 9302 je jednozložkový tmel založený na silánom modifikovanom polyméri, ktorý je možné aplikovať sprejom alebo pištoľou. Vytvrdzuje reakciou s vzdušnou vlhkosťou za vzniku elastickej hmoty. Doba vytvorení povrchovej kože a doba vytvrdnutia závisí na vzdušnej vlhkosti a teplote. Okrem toho závisí doba vytvrdnutia na veľkosti škáry. Zvýšením teploty a vzdušnej vlhkosti je možné tieto doby skrátiť, naopak ich znížením predĺžiť. Teroson MS 9302 neobsahuje rozpúšťadlá, isokyanáty, silikóny ani PVC a je bez zápachu. Vyznačuje sa skvelou adhéziou k mnohým typom podkladov a je použiteľný s väčšinou náterových systémov. Je vysoko odolný voči UV žiareniu a preto je vhodný pre vonkajšie, ako aj vnútorné aplikácie. Môže byť naň nanášaná omietka. Je možné použiť akcelerátor pre urýchlenie vytvrdzovania.

Teroson MS 9302 môže byť používaný ako elastický náter pri nasledujúcich aplikáciách: ako ochrana pred vodnou parou a korózií, ako profesionálna izolácia potrubí pri nízkych teplotách, ako UV ochrana izolačných materiálov.

Vlastnosti:

  • Technológia: silánom modifikovaný polymér
  • Typ produktu: tmel
  • Zložky: jednozložkový
  • Vytvrdzovanie: vlhkosťou
  • Vzhľad: biely, šedý, čierny
  • Konzistencia: tixotropná pasta
  • Zápach: charakteristický
  • Prevádzková teplota: -50 až +80 °C

Pokyny pre montáž, demontáž a čistenie nájdete v technickom liste (TDS) produktu. Bezpečnostný list (MSDS) Teroson MS 9302 na vyžiadanie.

Zaradené v kategórií konštrukčné lepidlá - MS polyméry.

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Teroson MS 9302 - 310 ml bílý těsnící tmel.

Podobný produkt

Hmotnosť 0.515 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.